logo

 

rssfacebook twitter mail

Свяжитесь с нами     

Фірма-резидент надає нерезиденту послуги із експертизи документації і оцінки відповідності стандартам управління якістю. Що з ПДВ?

Фіскали у своєму листі вказали наступне.

Якщо послуги (експертиза документації і оцінки відповідності стандартам управління якістю), які платник податку надає нерезиденту, у розумінні положень ГКУ, Закону № 3215 та Переліку послуг підпадають під визначення терміну «аудит» (аудиторських послуг) та зазначене товариство відповідає вимогам чинного законодавства щодо аудиторської діяльності, то для цілей оподаткування ПДВ місцем постачання таких послуг відповідно до підпункту «в» пункту 186.3 статті 186 ПКУ є місце реєстрації їх отримувача. При цьому, у такому разі операції з постачання послуг, перелічених у зверненні, не є об’єктом оподаткування ПДВ.

У разі якщо, перелічені у зверненні послуги (експертиза документації і оцінки відповідності стандартам управління якістю), які платник податку надає нерезиденту, у розумінні положень ГКУ, Закону № 3215 та Переліку послуг, не підпадають під визначення терміну «аудит» (аудиторських послуг) та/або зазначене товариство не відповідає вимогам чинного законодавства щодо аудиторської діяльності, то для цілей оподаткування ПДВ місцем постачання таких послуг відповідно до пункту 186.4 статті 186 ПКУ є місце реєстрації їх постачальника. При цьому, у такому разі операції з постачання послуг, перелічених у зверненні, є об’єктом оподаткування ПДВ та оподатковуються податком у загальновстановленому порядку за основною ставкою.

Подробиці - у листі ДФС від 14.11.2016 № 24498/6/99-99-15-03-02-15

 

 

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить

Фірма-резидент надає нерезиденту послуги із експертизи документації і оцінки відповідності стандартам управління якістю. Що з ПДВ?

Фіскали у своєму листі вказали наступне.

Якщо послуги (експертиза документації і оцінки відповідності стандартам управління якістю), які платник податку надає нерезиденту, у розумінні положень ГКУ, Закону № 3215 та Переліку послуг підпадають під визначення терміну «аудит» (аудиторських послуг) та зазначене товариство відповідає вимогам чинного законодавства щодо аудиторської діяльності, то для цілей оподаткування ПДВ місцем постачання таких послуг відповідно до підпункту «в» пункту 186.3 статті 186 ПКУ є місце реєстрації їх отримувача. При цьому, у такому разі операції з постачання послуг, перелічених у зверненні, не є об’єктом оподаткування ПДВ.

У разі якщо, перелічені у зверненні послуги (експертиза документації і оцінки відповідності стандартам управління якістю), які платник податку надає нерезиденту, у розумінні положень ГКУ, Закону № 3215 та Переліку послуг, не підпадають під визначення терміну «аудит» (аудиторських послуг) та/або зазначене товариство не відповідає вимогам чинного законодавства щодо аудиторської діяльності, то для цілей оподаткування ПДВ місцем постачання таких послуг відповідно до пункту 186.4 статті 186 ПКУ є місце реєстрації їх постачальника. При цьому, у такому разі операції з постачання послуг, перелічених у зверненні, є об’єктом оподаткування ПДВ та оподатковуються податком у загальновстановленому порядку за основною ставкою.

Подробиці - у листі ДФС від 14.11.2016 № 24498/6/99-99-15-03-02-15

 

 

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить


29.03.2018
29.01.2018
07.01.2018
06.01.2018
03.01.2018
17.12.2017
08.12.2017
03.12.2017
25.11.2017
22.11.2017
30.10.2017
22.10.2017