logo

 

rssfacebook twitter mail

Свяжитесь с нами     

Змінена форма Податкової декларації з податку на прибуток

19 серпня 2016 року набрав чинності наказ Мінфіну України від 08.07.2016 № 585 "Про затвердження Змін до форми податкової декларації з податку на прибуток підприємств".

Зокрема, у графі 2 заголовної частини Декларації з’явилося поле для уточнення базового податкового періоду – квартальний або річний; в основній частині Декларації підкориговано порядок розрахунку разового авансового внеску з податку на прибуток у розмірі 2/9 податку, нарахованого за три квартали 2016 року (пункт 38 підрозділу 4 розділу ХХ Податкового кодексу України); у новій редакції викладено додатки АВ і ЗП до Декларації; зазнали змін додатки РІ та ПН до Декларації.

Наказ № 585 опубліковано в газеті «Офіційний вісник України» від 19.08.2016 року № 63.

Коли потрібно звітуватись за новою формою?

Відповідно до п. 46.6 ПКУ, до визначення нових форм декларацій (розрахунків), які набирають чинності для складання звітності за податковий період, що настає за податковим періодом, у якому відбулося їх оприлюднення, є чинними форми декларацій (розрахунків), чинні до такого визначення.
Податковими (звітними) періодами для податку на прибуток підприємств, є календарні квартал, півріччя, три квартали, рік (хоча більшість платників звітує саме за підсумками року).

Отже, вперше нова декларація має подаватися:
- тими, хто застосовує квартальний звітний період - за підсумками 2016 року;
- тими, для кого встановлено річний звітний період - вже за підсумками 2017 року.

Але скоріше всього нову форму платники з квартальним звітним періодом повинні будуть подати за підсумками ІІІ кварталу 2016 року, а платники з річним звітним періодом - за 2016 рік.

Наразі чекаємо офіційних роз’яснень з цього приводу.

Наказ № 585

 

 

 

 

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить

Змінена форма Податкової декларації з податку на прибуток

19 серпня 2016 року набрав чинності наказ Мінфіну України від 08.07.2016 № 585 "Про затвердження Змін до форми податкової декларації з податку на прибуток підприємств".

Зокрема, у графі 2 заголовної частини Декларації з’явилося поле для уточнення базового податкового періоду – квартальний або річний; в основній частині Декларації підкориговано порядок розрахунку разового авансового внеску з податку на прибуток у розмірі 2/9 податку, нарахованого за три квартали 2016 року (пункт 38 підрозділу 4 розділу ХХ Податкового кодексу України); у новій редакції викладено додатки АВ і ЗП до Декларації; зазнали змін додатки РІ та ПН до Декларації.

Наказ № 585 опубліковано в газеті «Офіційний вісник України» від 19.08.2016 року № 63.

Коли потрібно звітуватись за новою формою?

Відповідно до п. 46.6 ПКУ, до визначення нових форм декларацій (розрахунків), які набирають чинності для складання звітності за податковий період, що настає за податковим періодом, у якому відбулося їх оприлюднення, є чинними форми декларацій (розрахунків), чинні до такого визначення.
Податковими (звітними) періодами для податку на прибуток підприємств, є календарні квартал, півріччя, три квартали, рік (хоча більшість платників звітує саме за підсумками року).

Отже, вперше нова декларація має подаватися:
- тими, хто застосовує квартальний звітний період - за підсумками 2016 року;
- тими, для кого встановлено річний звітний період - вже за підсумками 2017 року.

Але скоріше всього нову форму платники з квартальним звітним періодом повинні будуть подати за підсумками ІІІ кварталу 2016 року, а платники з річним звітним періодом - за 2016 рік.

Наразі чекаємо офіційних роз’яснень з цього приводу.

Наказ № 585

 

 

 

 

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить


15.07.2018
09.07.2018
06.07.2018
28.05.2018
29.03.2018
29.01.2018
07.01.2018
06.01.2018
03.01.2018
17.12.2017
08.12.2017
03.12.2017