logo

 

rssfacebook twitter mail

Свяжитесь с нами     

З якої дати розмір обов'язкового продажу валюти становить 65%?

Нацбанк повідомляє:

Згідно із пунктом 2 постанови Правління Національного банку України від 03 березня 2016 року N 140 "Про врегулювання ситуації на грошово-кредитному та валютному ринках України", яка діє до 08 червня 2016 року (включно), установлено вимогу щодо обов'язкового продажу надходжень у розмірі 75 відсотків.

Проте, починаючи з 09 червня 2016 року відповідно до пункту 2 постанови Правління Національного банку України від 07 червня 2016 року N 342 "Про врегулювання ситуації на грошово-кредитному та валютному ринках України" (далі - Постанова № 342) розмір обов'язкового продажу надходжень встановлений 65 відсотків.

Враховуючи те, що до події, факту застосовується той закон або інший нормативно-правовий акт, під час дії якого вони настали або мали місце (1), то обов'язковий продаж надходжень в іноземній валюті, які надійшли та були зараховані на розподільчий рахунок 08.06.2016 року, має здійснюватися з урахуванням вимог Постанови № 342, а саме у розмірі 65 відсотків.

(1) Рішення Конституційного Суду України від 09.02.99 N 1-рп/99.

Директор Департаменту відкритих ринків С. В. Пономаренко

Лист НБУ від 08.06.2016 р. № 40-0004/48770

 

 

 

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить

З якої дати розмір обов'язкового продажу валюти становить 65%?

Нацбанк повідомляє:

Згідно із пунктом 2 постанови Правління Національного банку України від 03 березня 2016 року N 140 "Про врегулювання ситуації на грошово-кредитному та валютному ринках України", яка діє до 08 червня 2016 року (включно), установлено вимогу щодо обов'язкового продажу надходжень у розмірі 75 відсотків.

Проте, починаючи з 09 червня 2016 року відповідно до пункту 2 постанови Правління Національного банку України від 07 червня 2016 року N 342 "Про врегулювання ситуації на грошово-кредитному та валютному ринках України" (далі - Постанова № 342) розмір обов'язкового продажу надходжень встановлений 65 відсотків.

Враховуючи те, що до події, факту застосовується той закон або інший нормативно-правовий акт, під час дії якого вони настали або мали місце (1), то обов'язковий продаж надходжень в іноземній валюті, які надійшли та були зараховані на розподільчий рахунок 08.06.2016 року, має здійснюватися з урахуванням вимог Постанови № 342, а саме у розмірі 65 відсотків.

(1) Рішення Конституційного Суду України від 09.02.99 N 1-рп/99.

Директор Департаменту відкритих ринків С. В. Пономаренко

Лист НБУ від 08.06.2016 р. № 40-0004/48770

 

 

 

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить


15.07.2018
09.07.2018
06.07.2018
28.05.2018
29.03.2018
29.01.2018
07.01.2018
06.01.2018
03.01.2018
17.12.2017
08.12.2017
03.12.2017